Math Price Per Unit

in Free Worksheets, Math Worksheets

Perfect for real-world math problems, this printable math worksheet presents unit prices for groceries and asks students to pick the better deal.

Math Price Per Unit

Math Price Per Unit


Download PDF version

Download DOC version

Download the entire collection for only $99 (school license)



 Click this +1 button to tell Google that you like this page